św. Mikołaj w Przyłęku

            W grudniu 2012 r. odbyły się w kilku warszawskich uczelniach, wśród znajomych Wolontariuszy i w BRE Banku zbiórki słodyczy, zabawek i ubrań dla dzieci z zaprzyjaźnionego już teraz z Fundacją Ośrodka w Przyłęku.
Udało nam się zebrać mnóstwo rzeczy, z których następnie zrobiliśmy prezenty świąteczne dla dzieciaków. W sumie powstało 36 pięknych, kolorowych paczek.
 
Dzieci przygotowały na nasz przyjazd kilka krótkich scenek z bajek i zaśpiewały Kolendy. Dla nas wszystkich cały dzień był bardzo emocjonujący i wzruszający. Radość, zachwyt i szczęście malujące się na buziach dzieci były bezcenne!
 
Towarzyszyła nam znana aktorka Małgorzata Potocka, której obecność wzbudziła ogromną radość i wiele innych pozytywnych emocji dzieci. Zwłaszcza czytane przez Panią Małgosię bajki spotkały się z wielkim zainteresowaniem dzieciaków.
 
Spotkanie z dziećmi i podarowanie im tych skromnych paczek pokazało nam po raz kolejny, jak ogromne znaczenie mogą mieć małe gesty.
Życzę każdemu, żeby doświadczył czegoś takiego w życiu! Nic tak nie poprawia humoru i nie daje energii do działania, jak niesienie szczęścia innym. 
 
 Materiał zdjęciowy w galerii !
 Odsłon: 6675Wszystkie prawa zastrzeżone © 2012 Fundacja Akademia Życia. Projekt i wykonanie: Sebastian Miecielica. Na silniku WinduCMS.