Kwietniowe przyjemności (2013r.)!

16 kwietnia po raz kolejny zawitaliśmy do Przyłęku. Małe podarunki, które otrzymały dzieci składały się z czekolad i… ślicznych polarów, które dostaliśmy od, jak zawsze niezawodnego, BRE Banku. Mierzenie, wybieranie, oglądanie, przeglądanie się w lustrach podobnie jak poprzednio trwało prawie że w nieskończonośćJ Jednak nie ma nic przyjemniejszego niż przyglądanie się ucieszonym dzieciakom, które aż piszczą z radości, okrywając kolejne kieszonki w ubraniu!
Po rewii mody, która odbyła się na korytarzach SOSW, dzieci namówiły nas na zabawy, mecze i zawody na boisku. Tyle energii i radości, wybuchów śmiechów już dawno nie widzieliśmy! Każde z dzieci chciało chociaż przez chwilę z nami pograć, więc w sumie ta ‘lekcja wf-u’ przedłużyła się do prawie 2 godzin. I w tym momencie trzeba zaznaczyć, że ten czas spędzony z dziećmi był, jak zwykle, bezcenny!:)

Już pod koniec maja odbędą się kolejne zbiórki, tym razem sprzętu sportowego dla naszych ulubionych dzieciaków! Zachęcamy wszystkich do udziału!

Natomiast 4 czerwca (z okazji Dnia Dziecka) jedziemy do Przyłęku, gdzie planujemy zorganizować prawdziwe zawody sportowe, z wolontariuszami – koszykarzami; malowanie buź, sesje zdjęciowe i masę innych atrakcji!!