Z wizytą w Przyłęku - listopad 2016

CO NOWEGO W PRZYŁĘKU?

18 listopada wybraliśmy się do Przyłęku odwiedzić naszych podopiecznych. Bez okazji, bez biegania i nie wiadomo jakich przygotować, postanowiliśmy po prostu spędzić trochę czasu z dzieciakami, zobaczyć, co nowego przybyło w szkole, co się wydarzyło przez ostatnie miesiące i jak się miewają uczniowie:)

Na miejscu mieliśmy okazję, żeby po cichutku wejść do klas, w których odbywały się lekcje, tak jak każdego normalnego dnia, a także różne zajęcia indywidualne. Podczas naszej wizyty najstarsza klasa miała właśnie lekcję historii, dzieciaki uczyły się o narzędziach wykorzystywanych przez rolników w XII i XIII wieku. Młodsi uczniowie uczestniczyli akurat w zajęciach plastycznych. Część dzieci była na nordic walkingu, w ramach zajęć ruchowych. Kilku uczniów miało natomiast zajęcia indywidualne – zajęcia logopedyczne i z Panią Psycholog.

A w samej szkole – mnóstwo zmian!!!! Właśnie dojechały kolejne meble z mBanku !!!!! W galerii możecie obejrzeć, co tym razem przekazał Bank dla Szkoły w Przyłęku :)))

Ponad to ściany pięknie ozdobione, w klasach przez dzieciaki, w korytarzach przez samych nauczycieli! Mini dzieła sztuki, których zdjęcia możecie obejrzeć w galerii to dzieło nikogo innego jak nauczycieli :D

Pod koniec dnia porobiliśmy pamiątkowe selfie (na życzenie samych dzieciaków J), rozdaliśmy Kinder czekolady wszystkim dzieciakom, wywołując falę radości w Szkole i powoli zaczęliśmy wracać do Warszawy…

Musimy przyznać, że każdy taki wypad, a zwłaszcza te spokojne, bez biegania i zamieszczania, podczas których możemy usiąść, porozmawiać z dzieciakami, nacieszyć się ich uśmiechami i historiami, to najprzyjemniejsze wyjazdy, które napawają nas takim optymizmem i jeszcze większą chęcią do działania niż cokolwiek innego !!!!

A niedługo Święta, więc znikamy i zaczynamy przygotowywać kolejną akcję :D

Po drodze jeszcze tylko gorąco zachęcimy wszystkich do obejrzenia GALERII ZE ZDJĘCIAMI z naszego ostatniego pobytu w Przyłęku;)