III Międzynarodowy Dzień w Przyłęku

Kochani,

Spieszymy z aktualizacjami, ostatnio dużo się działo, dopiero teraz mamy chwilę, żeby opisać Wam, co działo się w Przyłęku pod koniec zeszłego roku smiley

Otóż, kolejny (trzeci w tym roku) raz udało nam się zorganizować MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ w SOSW w Przyłęku wraz ze studentami uczestniczącymi w programie wymiany międzynarodowej na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. 

Tym razem wybraliśmy się do dzieciaków w następującym składzie:
Chrissi, studentka z Niemiec;
Marina, Chorwatka - studiująca w Słowenii 
Shubhanshu, student z Indii, obecnie uczący się w Wielkiej Brytanii. 
i oczywiście Ola, Koordynatorka Studentów z wymiany na ALK i nasza aktywna wolontariuszka :) 

Spotkanie rozpoczęliśmy od prezentacji studentów na temat państw, z których pochodzą - dzieci usłyszały kilka słów w ich ojczystych językach; miały okazję obejrzeć zdjęcia najpiękniejszych, najciekawszych i najbardziej wyjątkowych miejsc w Niemczech, Chorwacji i w Indiach; dowiedziały się również, jakie są najbardziej tradycyjne potrawy i dania w wyższej wspomnianych państwach. 
 
Po krótkich przygotowaniach, rozpoczęły się magiczne Jasełka przygotowane przez Dzieci. Studenci, chociaż nie zrozumieli wszystkiego, co działo się na scenie, byli zachwyceni i poruszeni występemlaugh

Kolejnym punktem programu, oczekiwanym od rana, było wspólne dekorowanie pierniczków i ozdób choinkowych. Nie jesteśmy pewni, kto miał z tego większą frajdę - dzieciaki, czy studenci, którzy jak się okazało nigdy w życiu nie robili czegoś takiego ;) efekty tej ciężkiej pracy, możecie oczywiście obejrzeć w Galerii zdjęć na naszej stronie i na Facebooku (https://www.facebook.com/FundacjaAkademiaZycia/)

A na zakończenie naszego spotkania, mieliśmy oczywiście przygotowane prezenty dla wszystkich dzieci. Każde z nich dostało słodycze, dziewczynki - pluszaki, natomiast chłopcy - rakietki i piłeczki do pink ponga.

Mamy nadzieję, że wychowankowie SOSW spędzili z nami miły, przedświąteczny czas - dla nas z pewnością były to wyjątkowe chwile, które na długo pozostaną w naszej pamięci  heartOdsłon: 3278Wszystkie prawa zastrzeżone © 2012 Fundacja Akademia Życia. Projekt i wykonanie: Sebastian Miecielica. Na silniku WinduCMS.