A może być inaczej...

Po zakończonym sukcesem Dniu Dziecka w S.O.S.W w Przyłęku, teraz przyszedł czas na kolejny projekt, który pragniemy zrealizować w Ośrodku.
Mamy nadzieję, że wraz z Państwem uda nam się nie tylko zmienić otoczenie architektoniczne S.O.S.W, ale także przyczynić się do poprawy życia i zwiększenia możliwości edukacji poprzez zabawę  naszych podopiecznych. Najpierw planujemy uzyskać niezbędne pozwolenia oraz zebrać środki finansowe na realizację całego zadania, czego zwieńczeniem będzie projekt i wykonanie placu zabaw, uwzględniającego specyfikę ruchową dzieci.
Państwa pomoc i nasze wspólne zaangażowanie pozwoli na stworzenie miejsca pięknego, kolorowego i przyjaznego dzieciom, których percepcja oraz wrażliwość na otaczający świat jest kształtowana i rozwijana w każdym momencie ich życia.
Aby lepiej zobrazować to, co planujemy zrobić, przedstawiamy obecny widok terenu dookoła szkoły oraz zdjęcia odnowionego placu zabaw w Gminie Michałowice. Chcemy, żeby po zrealizowaniu projektu oba te miejsca były przynajmniej podobne, a nie tak, jak teraz dzieliła je przepaść. Przepaść, która  bez naszej pomocy będzie tylko się pogłębiać.
Dajmy szansę tym wyjątkowym dzieciom na rozwój i zabawę, na które tak bardzo zasługują.
Jak mogą Państwo zauważyć, mamy już opracowany cały plan działania, a jedyne, co nam jest teraz potrzebne, to Państwa zaangażowanie i pomoc finansowa, organizacyjna, PR-owska, projektowa, prawna i psychologiczna.
Państwa dobra wola i zaangażowanie będą nieocenione, dlatego tak bardzo na nie czekamy. Jednak przede wszystkim czekają na nią dzieci.
Dzięki naszej wspólnej pomocy może być inaczej ….

Autorka :
Aleksandra Ryniewicz

Materiał zdjęciowy w galerii projektu!

 Odsłon: 6717Wszystkie prawa zastrzeżone © 2012 Fundacja Akademia Życia. Projekt i wykonanie: Sebastian Miecielica. Na silniku WinduCMS.