Kasia Jedynak

Kasia - jestem studentką Prawa w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Kiedyś przypadkowo spotkana na ulicy osoba powiedziała mi, że serdeczność i uwaga, którą obdarzamy innych to wszystko co pozostało nam w dzisiejszych czasach. Zgadzam się z tym, dlatego przykro mi czasem obserwować zimną obojętność z którą ludzie traktują siebie nawzajem. A przecież tak niewiele potrzeba by uczynić czyjś dzień dobrym. Zabrzmi to może dość infantylnie, ale naprawdę sama doświadczyłam tego jak wielką magiczną siłę posiadają codzienne ukłony w stosunku do innych. Właśnie tak widzę swoją rolę w Fundacji – „promyki szczęścia” na szerszą skalę!

Chciałabym skupić się na budowaniu zaufania i umiejętności właściwego odczytywania potrzeb naszych podopiecznych, a następnie na tym by w miarę możliwości, „dostarczać” tego, co najpotrzebniejsze.