Justyna Porzezińska

Justyna - jestem studentką pierwszego roku socjologii w zakresie stosowanych nauk społecznych na Uniwersytecie Warszawskim.
Interesuję się filmem i muzyką. Jestem osobą otwartą, łatwo nawiązuję kontakty i lubię pracować w grupie.

W fundacji Akademia Życia chciałabym przede wszystkim pomagać przy organizacji różnych zbiórek i imprez charytatywnych oraz czynnie w nich uczestniczyć. Szczególnie chciałabym skupić się na pomocy dzieciom i osobom niepełnosprawnym.  Myślę, że udział w realizowaniu działań fundacji będzie niezwykle ciekawym i inspirującym przeżyciem, które da mi możliwość poznania wspaniałych ludzi i niesienia pomocy tym, którzy jej potrzebują.