Ola Barejko

Barejko – jestem ‘podrabianą’ studentką kulturoznawstwa (aktualnie nadszedł moment zmian, jeśli chodzi o kierunek).
Interesuje mnie wszystko, co jest związane ze sztuką: od kina niemego, przez koncerty rockowe, po wycinanki kurpiowskie. Moją największą pasją jest fotografia, którą ostatnio lekko zarzuciłam, nad czym bardzo ubolewam.
Pomimo tego, że jestem ciągle na zakręcie życiowym, staram się niezmiennie poprawiać innym humor!
Bardzo chciałabym znaleźć jakiś rozwojowe zadanie, dlatego w Fundacji najchętniej zajmę się budowaniem relacji i współpracą z naszymi podopiecznymi, pomocą w organizacji szkoleń i warsztatów oraz szukaniem sponsorów. Jednak na pierwszym miejscu zawsze będę stawiać fotografowanie podczas naszych akcji, a co za tym idzie pomoc od strony dokumentacji działań.