Ala Rutte

Ala – jestem studentką Turystyki i Rekreacji na SGGW oraz Szkoły Charakteryzacji i Wizażu.
Po trochu interesuję się wszystkim: lubię kino i filmy, szczególnie te produkcji hiszpańskiej i latynoamerykańskiej, różne rodzaje muzyki. Uwielbiam podróżować i cieszyć się życiem w dobrym towarzystwie!
Łatwo nawiązuję kontakty z innymi ludźmi, dużo przyjemności sprawiają mi rozmowy. W każdej sytuacji potrafię znaleźć jakieś pozytywne aspekty, przez co wywołuję u ludzi uśmiech na twarzy, co uważam za istotną cechę wolontariuszki. W działania Fundacji chciałabym się zaangażować od strony artystycznej oraz wnieść do nich oryginalność i kolory. Bardzo chętnie będę malować buzie dzieciakom na różnych akcjach, a ich uśmiech będzie dla mnie największą radością.